Dzierżawa

Dzierżawa lub inaczej wynajem

To obecnie najpopularniejszy sposób pozyskania profesjonalnego sprzętu biurowej takiego jak kserokopiarki, urządzenia wielofunkcyjne, drukarki czy skanery bez konieczności ponoszenia znacznych nakładów finansowych związanych z ich zakupem. Firma Stan-Mit-Serwis oferuje profesjonalne doradztwo celem jak najlepszego dopasowania możliwości urządzenia do potrzeb klienta. Współpracujemy z takimi firmami jak Samsung, Kyocera czy Konica Minolta dzięki czemu dysponujemy szerokim wachlarzem produktów.

Dzierżawa to nie tylko sposób pozyskania urządzenia bez ponoszenia dużych kosztów, to także umowa serwisowa zapewniająca opiekę profesjonalnego serwisu na jak najwyższym poziomie. Koszty obsługi serwisowej są proporcjonalne do ilości pracy wykonanej na dzierżawionym urządzeniu i rozliczane są na podstawie licznika kopii, druku czy skanu. Takie rozwiązanie pozwala przewidywać miesięczne koszty związane ze środowiskiem druku co zdecydowanie ułatwia planowanie budżetu w firmie.

Korzyści płynące z umowy dzierżawy (wynajmu)

Stały niski czynsz miesięczny zamiast kosztów zakupu urządzenia.

Urządzenie pozostaje własnością naszej firmy, tj. brak konieczności długofalowej amortyzacji.

Opłata za eksploatację urządzenia proporcjonalna do jego wykorzystania, tj. wykonanych miesięcznie kopii, druków lub skanów.

Brak kosztów związanych z serwisem, tonerami czy też częściami eksploatacyjnymi.

Bezpłatna dostawa tonerów oraz odbiór pustych tonerów do utylizacji.

Skrócony czas reakcji serwisu na wezwanie.

Urządzenie zastępcze w przypadku poważniejszej awarii.

Opłata za dzierżawę i obsługę serwisową są kosztem uzyskania przychodu – pomniejszają podatek dochodowy.