Historia firmy

Historia Stan-Mit Sp. z o. o.

 

    Stan-Mit Sp. z o. o. jest młodą firmą na rynku, która wywodzi się z przedsiębiorstwa Stan-Mit Serwis. Doświadczenie zdobyliśmy pod logiem Stan-Mit Serwis, a jako firma Stan-Mit Sp. z o. o. funkcjonujemy od roku 2022. Naszym celem jest kontynuowanie historii firmy Stan-Mit, która odznaczała się zawsze najwyższą jakością świadczonych usług. Nasi technicy posiadają prawie trzydziestoletnie doświadczenie w serwisie urządzeń, które stale uzupełniane jest o szkolenia dotyczące najnowszych rozwiązań zarówno w zakresie sprzętu jak i systemów zarządzania drukiem.

     Pełnimy rolę Autoryzowanego dealera marki Kyocera, Sharp, Konica- Minolta, Canon. Jednocześnie systematycznie poszerzamy nasze portfolio ofertowe. Dzięki zaangażowaniu naszego zarządu oraz działu handlowego, staliśmy się również partnerem marek ASUS oraz HP. Dzięki temu możemy dostarczać Państwu nie tylko sprzęt drukujący, ale również komputery.

     W Stan-Mit Sp. z o. o. dążymy do zapewnienia naszym klientom kompleksowych rozwiązań w dziedzinie urządzeń biurowych. Nasza firma skupia się na doskonaleniu jakości obsługi oraz świadczonych usług. Cieszymy się, że możemy kontynuować tradycję wysokiej jakości, którą zapoczątkowała firma Stan-Mit i zapewnić naszym klientom profesjonalne rozwiązania technologiczne, które spełniają ich potrzeby.

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com